Klik op een naam voor meer info over de therapeutU mag uiteraard ook contact nemen met de coördinator, zij maakt u graag wegwijs in bij wie u terecht kan met uw vraag.

Volwassenenteam

Kinder- en jongerenteam

Kristien Schoevaerts
EFT-relatietherapie, rouwbegeleiding voor koppels, ouders en gezinnen
0471 23 51 96
kristien.schoevaerts@praktijkdeboom.be
Individuele psychotherapie, EFT-relatietherapie, rouwbegeleiding
0468 31 41 68
ann.vandenberghen@praktijkdeboom.be
Annemie Stuer
Psychotherapie en mindfulness voor kinderen en jongeren, oudergesprekken, gezinssessies
0486 30 78 73
annemie.stuer@praktijkdeboom.be
Nathalie Huyghe
Psychotherapie voor kind en jongere, oudergesprekken, gezinssessies
 0474 31 91 47
nathalie.huyghe@praktijkdeboom.be
Riet Heremans
Individuele psychotherapie, relatietherapie, gezinstherapie
0478 41 25 17
riet.heremans@praktijkdeboom.be
Studie/motivatiecoaching en psycho-sociale weerbaarheidstraining voor kinderen, jongeren en adolescenten

0497 31 38 33

veerle.breugelmans@praktijkdeboom.be

Klinisch orthopedagoge, systeemtherapeute i.o.
Psychotherapie voor kinderen en jongeren, opvoedingsondersteuning/ouderbegeleiding

0485 37 60 18

hannie.serlet@praktijkdeboom.be

Krista Beck
Psychotherapie voor tieners, jongeren en gezinnen, ouderbegeleiding
0492 94 68 84
krista.beck@praktijkdeboom.be
Individuele therapie bij depressie, stress en burn-out
Tel:  0472 01 05 97
Mail: saskia.vanpaesschen@praktijkdeboom.be
Kim Leys
Individuele therapie, relatietherapie, peri- en postnatale thema's
0479 85 07 68
kim.leys@praktijkdeboom.be
Claudia Hauben

Individuele psychotherapie bij angsten, depressie, burn-out en rouwtherapie, relatietherapie

0478 56 34 04
claudia.hauben@praktijkdeboom.be
Hanne Devinck
EFT-relatietherapie en EFFT-gezinstherapie
0474 62 43 48
hanne.devinck@praktijkdeboom.be
Desiree Schaefers
Psychotherapie bij verslavingsproblematieken, gezinstherapie
0484 20 00 25
desiree.schaefers@praktijkdeboom.be
Marieke Houthuys​
Relatietherapie, individuele therapie bij relationele en werkgerelateerde vragen
0470 98 82 53 
marieke.houthuys@praktijkdeboom.be
Desiree Schaefers
Psychotherapie bij verslavingsproblematieken
0484 20 00 25
desiree.schaefers@praktijkdeboom.be
Barbara Van Campenhout
Seksuologie, relatietherapie
0472 53 93 20
barbara.vancampenhout@praktijkdeboom.be

Eveline De Rey

Seksuologie, relatietherapie, transgender-begeleiding
0472 47 37 87
eveline.derey@praktijkdeboom.be
Matthias Nauwelaerts
Bemiddeling bij familiale, echtscheidings- en ouderschapsgeschillen
0496/15 61 48

matthias.nauwelaerts@praktijkdeboom.be